TTG Polska Dziennik Turystyczny

Rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023 już otwarta!

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

To wyjątkowe wydarzenie, poświęcone tematyce ESG (Environmental, Social, Governance) w podróżach służbowych i kongresach, odbędzie się 21 listopada 2023 roku w Warszawie.

Zapraszamy liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej. Forum gościć będzie liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy i jest prowadzone w języku angielskim. Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT).

Rejestracja dostępna jest na stronie www.congressesg.com.

Paneliści

W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym:

  • Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie,
  • Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

O Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Wydarzenie poświęcone tematyce zrównoważonych praktyk w branży kongresowej oraz podróżach służbowych. Forum ma na celu promowanie idei ESG oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ekspertów z tej dziedziny na zasadzie prezentacji oczekiwań liderów biznesu oraz wprowadzanych rozwiązań ze strony branży business travel. MISF ma za zadanie stworzyć platformę współpracy dla wszystkich zaangażowanych we wdrożenie zasad ESG w branży spotkań w Polsce i Regionie.

Kontakt

Szczegółowe informacje na temat rejestracji oraz harmonogramu wydarzenia znajdują się na stronie www.congressesg.com. W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: contact@congressesg.com.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *