TTG Polska Dziennik Turystyczny

Rex przedłuża regionalne cięcia lotów

Samolot linii lotniczej Rex Airlines

Rex Airlines utrzymuje ograniczone połączenia na trasach lokalnych przez większą część 2024 r.

W zeszłym roku linia zaczęła ograniczać usługi ze względu na ciągłe problemy w łańcuchach dostaw, które mocno wpłynęły na dostępność części zamiennych do samolotów. Dotyczyło to zwłaszcza dostaw części do silników lotniczych.

Rex stwierdził, że będzie kontynuował redukcje sieci regionalnych do 27 października 2024 r. „Rex woli ograniczyć usługi, jeśli nie ma zasobów, niż kontynuować sprzedaż biletów na loty fantomowe” – stwierdziła linia lotnicza.

„Rex nigdy nie odwołuje lotu w ostatniej chwili ze względów praktycznych lub ze względu na przepływ środków pieniężnych” – powiedział Warrick Lodge, dyrektor generalny ds. strategii sieciowej firmy Rex. „Rex zobowiązał się do odbudowy swojej sieci regionalnej od 27 października 2024 r., pod warunkiem poprawy sytuacji” – dodał.

Rex to największa niezależna australijska regionalna i krajowa linia lotnicza obsługująca flotę składającą się z 57 samolotów Saab 340 i 10 Boeingów 737-800NG . Lata do 56 miejsc docelowych we wszystkich stanach Australii.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *