TTG Polska Dziennik Turystyczny

Seszele z sukcesem na Arabian Travel Market

Seszele na Arabian Travel Market
Fot. Tourism Seychelles

Tourism Seychelles pozostawiła dobre wrażenie na Bliskim Wschodzie, prezentując dynamiczną ofertę i chęć strategicznej współpracy podczas targów Arabian Travel Market, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Dubaju.

Delegacja pod przewodnictwem Ministra Spraw Zagranicznych i Turystyki Seszeli, Sylvestre Radegonde, podkreśliła zaangażowanie Seszeli we wzmacnianie partnerstw w dziedzinie turystyki i zwiększanie możliwości w zakresie turystyki na rynku Bliskiego Wschodu.

W trakcie ATM delegacja Seszeli podpisała dwa porozumienia (MOU) z kluczowymi partnerami branżowymi. Pierwsze porozumienie podpisano z Emirates Airlines, zacieśniając partnerstwo w celu poprawy połączeń i dostępności Seszeli. Drugie porozumienie zostało podpisane z dnata Travel w celu wspierania wspólnej współpracy i dalszej promocji Seszeli jako kierunku podróży. Ponadto odbyły się dwustronne spotkania z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Republiki Malediwów, które wzmocniły współpracę regionalną.

– To wydarzenie stanowiło dla Tourism Seychelles wyjątkową platformę do rozwijania istniejących relacji, odkrywania nowych możliwości i wzmacniania pozycji Seszeli jako celu podróży. Współpraca z kluczowymi graczami z branży i mediami wzmocniła nasze wysiłki mające na celu zaprezentowanie wyjątkowej oferty Seszeli i zaangażowania w zrównoważoną turystykę – powiedział Ahmed Fathallah, przedstawiciel Tourism Seychelles na Bliskim Wschodzie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *