TTG Polska Dziennik Turystyczny

Spacerek po Tarnowie

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na kolejny Spacerek po Tarnowie. W najbliższą niedzielę (20 sierpnia) biorący udział w spacerku po Górze Św. Marcina poznawać będą początki osady Tarnów, dzieje zamku oraz drewniany kościółek. Na spacerek zaprasza Tarnowskie Centrum Informacji a oprowadzać będzie, jak zwykle, historyk – pan Kazimierz Bańburski.

W związku z prośbami osób, które regularnie uczestniczą w Spacerkach TCI podjęło decyzje o zmianie miejsca spotkania: z ruin zamku na kościółek w Zawadzie – zamiast wędrówki z ruin zamku do kościółka spacerujący przejdą odwrotną trasą. Nie zmieni się natomiast godzina spotkania, czyli zbiórka o godz. 15.00 przed kościołem w Zawadzie.

Dla osób, które z różnych powodów mają problemy z dotarciem pod kościółek na Górze Św. Marcina proponujemy skorzystanie z komunikacji miejskiej: autobus linii "27" wyjeżdża z przystanku na ul. Sikorskiego (vis a vis sklepu Szkotnik) o godzinie 13.25 do Zawady. Następnie krótki spacer z przystanku w Zawadzie pod kościółek i kilkudziesięciominutowe oczekiwanie na rozpoczęcie spotkania. Powrót do centrum miasta oraz na tzw. "Falklandy" autobusem linii "31" z pętli przed basenem. Proponowane odjazdy: 16.25, 17.00 (przy ładnej pogodzie) oraz 17.50.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *