TTG Polska Dziennik Turystyczny

Strona VisitJamaica.com z nagrodą Communicator Awards

Strona VisitJamaica.com

Izba Turystyki Jamajki poinformowała, że ich witryna internetowa VisitJamaica.com została zwycięzcą 30. edycji Communicator Awards.

We współpracy z Simpleview witryna VisitJamaica.com otrzymała nagrodę Award of Excellence, najwyższe wyróżnienie konkursu, w kategorii „Strona poświęcona podróżom i turystyce”.

– Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem i wdzięczni firmie Simpleview za wyjątkowe wsparcie w opowiadaniu historii naszej wyspy za pośrednictwem VisitJamaica.com. Zaledwie kilka minut spędzonych na naszej stronie internetowej zapewni niesamowite wrażenia i przedsmak wspaniałych plaż, restauracji i urzekających obiektów kulturalnych – powiedział Donovan White, dyrektor Izby Turystyki Jamajki.

– Rozumiemy siłę marketingu, a Jamajka wyróżnia się obecnością swojej marki w świadomości turystów i jest miejscem wciąż poszukiwanym przez miliony. Cieszymy się wskaźnikiem powrotów odwiedzających na poziomie 42%, co świadczy o naszej gościnności – powiedział Edmund Bartlett, Minister Turystyki Jamajki.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *