TTG Polska Dziennik Turystyczny

Targi Go/Regiontour Brno 2007

Na Targach Ruchu Turystycznego Go i Regiontour, które odbędą się w dniach od 11 do 14 stycznia 2007 w brneńskim Centrum Wystawienniczym będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w turystyce. Wśród wystawców znajdą się m.in. biura podróży, centrale turystyczne, regiony, miasta itp. Celem targów jest wzmocnienie wymiany handlowej w ruchu turystycznym nie tylko w Czechach, ale w całej Europie Środkowej.

W nadchodzącej edycji pojawią się nowe tematy, odzwierciedlające aktualne trendy, m.in. turystyka golfowa, turystyka kongresowa i szkolenia w ruchu turystycznym.

W ramach projektu Regiontour zaprezentują się wszystkie czeskie regiony oraz wiele miast i gmin. Po raz pierwszy wspólną promocję Moraw i ich turystycznych walorów przygotowują regiony Południowomorawski, Zlinski, Ołomuniecki i Morawskośląski. Obok regionów swoje stoiska będą miały „Ceske drahy“ („Czeskie drogi“), Klub Czeskich Turystów oraz Muzeum Rekordów i Kuriozów Pelhrimov. Tradycyjnie pojawią się również ekspozycje czeskich i morawskich zamków z programami organizowanych tam imprez kulturalnych. Wśród nowych wystawców znajdą się m.in. spółka Antenna Audio – dostawca przewodników multimedialnych, uzdrowiska Hodonin i Lednice, CIZ – naturalne kąpiele jodowe, uzdrowiska Bojnice, Dajama – Krasy Słowacji i wiele innych.

Jeśli chodzi o projekt Go, tu zwiedzający będą mieli wyjątkową możliwość zapoznania się z szeroką ofertą biur podróży. Pomiędzy wystawiającymi się biurami, które już potwierdziły swój udział, są np. Firo Tour, Kovotour, Atis, CK Alexandria, Blue Style i, po raz pierwszy, włoskie stowarzyszenie turystyczne  Eisacktal, Therme Laa aj i inni. Do wystąpienia przygotowuje się również wiedeńskie lotnisko oraz spółka finansowa Union PoisÂ?ovna, realizująca usługi związane z turystyką.

Ponownie targom towarzyszyć będą dwudniowe (11 i 12.01) warsztaty Meeting Point. W spotkaniach z zagranicznymi touroperatorami pierwszy raz weźmie udział grupa specjalistów związanych z turystyką golfową. Program dla nich jest przygotowywany we współpracy z Czech Golf Travel Association.

Od listopada 2006 r. wystawcy Targów Go i Regiontour będą mieli możliwość zapoznania się z listą zagranicznych uczestników warsztatów Meeting Point i zarezerwowania konkretnego terminu spotkania. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej projektu http://www.meetingpoint.bvv.cz.
 
Oprócz Meeting Point oferta Targów Go/Regiontour zostanie uzupełniona programem specjalistycznych seminariów, konferencji i prezentacji. Do współpracy przy ich przygotowaniu organizatorzy Targów zaprosili instytucje branżowe oraz władze poszczególnych regionów i miast.

Więcej informacji na www.bvv.cz/go

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *