TTG Polska Dziennik Turystyczny

Targowy raj dla widzów – 7-9 kwietnia, Kielce

Jak szybko i tanio wybudować nowoczesny dom? Jakim ogrodem najlepiej go ozdobić? Gdzie kupić najtańszy i najlepszy kamień do ozdobienia elewacji? I czy po takich wydatkach można jeszcze marzyć o wakacyjnym wypoczynku?

Aby znaleźć odpowiedź na wszystkie te pytania wystarczy odwiedzić Targi Kielce. Od 7 do 9 kwietnia odbędą się tam aż cztery wystawy, cieszące się, co roku ogromnym zainteresowaniem widzów.

XIII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, XIII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, XI Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich INTERKAMIEŃ oraz V Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER to jeden z najbardziej niezwykłych bloków targowych w kalendarzu wystawienniczym Targów Kielce.
 
Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER będą w tym roku organizowane po raz piąty. Odwiedzając ich ekspozycje, można zapoznać się z propozycjami biur podróży, ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów, uzdrowisk, gospodarstw agroturystycznych. Wystawie będą towarzyszyć prezentacje powiatów, gmin, występy zespołów ludowych, pokazy kulinarne i degustacje potraw oraz pokazy twórczości ludowej. Atrakcjami tegorocznej wystawy będą na pewno dinozaury z Bałtowa, „żywa” porcelana z Ćmielowa czy specjalna ściana wspinaczkowa. Organizatorzy przygotowują także liczne konkursy i „bonusy targowe” dla publiczności.

Niezwykle bogata, a przede wszystkim barwna i interesująca oferta „poczwórnych” targów, sprawia, że ten właśnie blok wystaw przyciąga do kieleckiego ośrodka targowego kilkanaście tysięcy zwiedzających.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *