TTG Polska Dziennik Turystyczny

Tarnów: Bristol i Camping docenione

W ubiegłym tygodniu podczas inauguracji Festiwalu Kultur – Dni Tarnowa przy udziale zaproszonych gości, w tym zagranicznych, Prezydent miasta Tarnowa Mieczysław Bień wręczył właścicielowi Campingu nr 202 "Pod Jabłoniami" w Tarnowie, Andrzejowi Ciszkowi "Dukata Tarnowskiego" – wyróżnienie za długoletnią promocję Tarnowa oraz rozwój turystyki campingowej i caravaningowej.

Tadeusz Nosek – właściciel hotelu Bristol (jedynego w Tarnowie hotelu czterogwiazdkowego) otrzymał natomiast honorowy tytułu "Mecenasa Kultury Tarnowa" przyznanego przez Radę Miejską w Tarnowie. Hotel Bristol otrzymał ten zaszczytny tytuł za "wielką wartość i znaczenie dla miasta Tarnowa dorobku i osiągnięć w dziedzinie kultury jej twórców i animatorów oraz działań wspierających potrzeby kulturalne Tarnowa w różnych formach pomocy materialnej". Warto dodać że w zeszłym roku tytuł mecenasa otrzymała restauracja Pasaż, która ściśle współpracuje z Tarnowskim Centrum Informacji.

Podczas tegorocznych "Dni Tarnowa", to nie jedyne wyróżnienia. Z rąk Prezydenta Tarnowa nagrody w różnych dziedzinach odbierali m.in.: Andrzej Wajda,  Tomasz Gollob, Ryszard Horowitz oraz Jerzy Skolimowski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *