TTG Polska Dziennik Turystyczny

Tarnów odkryty, inni czekają!

W ubiegłym roku w konkursie „Wielkie Odkrywanie Małopolski” organizowanym przez Marszałka Województwa Małopolskiego, Gazetę Krakowską, TVP o/Kraków oraz Małopolską Organizację Turystyczną główna nagroda Grand Prix i czek na 25 000 zł trafiły do Tarnowa.

Dzięki głównej nagrodzie Tarnów wydał audioprzewodnki po mieście w 2 wersjach językowych oraz plan Starego Miasta. Również tarnowska restauracja „Pasaż” zdobyła główną nagrodę w kategorii baza gastronomiczna. Dzięki mieszkańcom miasta i turystom Tarnowskiemu Centrum Informacji udało się zebrać ponad 12 000 kuponów. Warunkiem odebrania upominku i wzięcia udziału w „tarnowskim” (niezależnym od losowania w Krakowie) losowaniu było złożenie kuponów z glosami na Tarnów jako miejscowość i na restaurację „Pasaż” w kategorii baza gastronomiczna w specjalnej urnie zlokalizowanej w punkcie IT na Rynku 7. 

W tym roku Wielki Finał kolejnej edycji konkursu zaplanowany jest w Tarnowie, gdyż zgodnie z przyjętymi zasadami organizatorem finału jest ta miejscowość, która w roku poprzednim zdobyła Grand  Prix.

Tarnowskie Centrum Informacji wraz z restauracją „Ke Moro” oraz hotelem „Willa Krzyska” – jedynymi obiektami nominowanymi w tym roku do konkursu z Tarnowa, przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice zapraszają do wspólnej zabawy nie tylko mieszkańców ale i turystów. Każdy, kto złoży kupon wycięty z Gazety Krakowskiej (drukowane codziennie do 26 sierpnia) z glosami na:

w kategorii baza noclegowa – Willa Krzyska

w kategorii baza gastronomiczna – Restauracja „Ke Moro”

w kategorii atrakcja turystyczna – „Skamieniałe Miasto” w Ciężkowicach   

w kategorii wydarzenie – Turniej rycerski „O zloty warkocz Tarłówny” w Dębnie

bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród przygotowanych przez nominowane tarnowskie obiekty a każdy kto złoży jednorazowo 15 kuponów właściwie wypełnionych otrzymuje od Tarnowskiego Centrum Informacji drobny upominek. Wszystkie kupony złożone w Tarnowie zostaną przekazane pod koniec sierpnia do redakcji Gazety Krakowskiej.

Na kupony czekamy już od najbliższego piątku – 23 czerwca.

Informacja Turystyczna w Rynku czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 20 a w soboty, niedziel i święta od 9 do 17. O konkursie „Wielkie Odkrywanie Malopolski” szerzej na stronie: http://www.wrotamalopolski.pl/root_Aktualnosci/Informacje/2006/06/wielkie_odkrywanie_malopol.htm

 Zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy udanych wakacji!

Marcin Pałach,
Tarnowskie Centrum Informacji
(poprzednio: TRCKiOT)
Rynek 7, 33-100 Tarnów, PL
tel.: + 48 14 688 90 90
fax: + 48 14 688 90 92
kom: + 48 698 633 420
e-mail:
mpalach@it.tarnow.pl
www.it.tarnow.pl
www.go-tarnow.com
NIP: 873-30-95-905

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *