TTG Polska Dziennik Turystyczny

Tomasz Murawski

Tomasz Murawski

Dyrektor ibis Styles Warsaw Airport.

Tomasz Murawski jest związany z branżą hotelarską nieprzerwanie od 1998 roku. Pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w działach operacyjnych, rozpoczynając od roli operatora centrali telefonicznej, poprzez recepcjonistę i stanowiska Front Office Managera. Od 2009 roku Tomasz związał się z działem sprzedaży, obejmując stanowisko Group & Events Sales Executive w warszawskich hotelach Sheraton oraz Westin. Jego bogate doświadczenie obejmują także stanowiska Account Director w centralnym dziale National Sales Office dla Hoteli Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Hotelu Bristol w Warszawie.

Od 2016 roku Tomasz pełnił funkcję Director of Group & Convention Sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw należących do sieci Marriott International, a w 2019 zaangażował się w projekt otwarcia nowego hotelu – Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jako Dyrektor Działu Sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy w zespole Accor Tomasz pełnił funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

Dołączenie do zespołu wiodącej grupy hotelowej na świecie, z szerokim portfolio różnorodnych marek skierowanych do niemal każdego segmentu w branży to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku, w hotelu, który doskonale uzupełnia ofertę grupy oraz nieprzeciętnej marki hotelowej w Warszawie – podkreśla Tomasz Murawski Dyrektor Generalny ibis Styles Warsaw Airport.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *