TTG Polska Dziennik Turystyczny

Traveliada.pl w nowej wersji

W szesnaście miesięcy od powstania portal turystyczny traveliada.pl uruchomił nową wersję swojego serwisu. Zmianom poddano layout strony, kolorystykę i szatę graficzną. Nowy projekt radykalnie uprościł nawigację, oraz system prezentacji i wyszukiwania ofert.

Wprowadzone rozwiązania umożliwiają użytkownikom szybsze dotarcie i odszukanie interesujących ofert wakacyjnych.

Nowa strona ma charakter modułowy: najciekawsze oferty prezentowane są na stronie głównej w osobnych boksach. Projekt umożliwia redaktorom częstą aktualizację i wprowadzanie zmian na stronie głównej nawet kilka razy dziennie w celu stałego eksponowania najatrakcyjniejszych ofert. Sercem systemu jest funkcjonalna wyszukiwarka z poziomu której dostępne są "pakietowe" oferty sprawdzonych polskich turoperatorów. Wyszukiwanie ofert odbywa się w zależności od rodzaju transportu jakim klient zamierza udać się na wakacje. Internauta ma dostęp osobno do ofert lotniczych, autokarowych i tych z dojazdem własnym. Osobne menu po lewej stronie umożliwia szybki dostęp do wyodrębnionych rodzajów wyjazdów np. wycieczek objazdowych, pielgrzymek, obozów młodzieżowych. "To taki gest w stronę klientów, którzy wiedzą czego szukają – informuje Jacek Malarski menager projektu. Internauta wybierający się na obóz studencki, lub wycieczkę objazdową nie chce korzystać z wyszukiwarki. Chce szybko, jednym kliknięciem zobaczyć co mamy do zaproponowania. To tak jak czytelnik sprawdzający spis treści w książce, którą chce kupić. Jeżeli coś go zainteresuje sprawdza ofertę i rezerwuje."    

Traveliada.pl, dzięki pozyskaniu nowych partnerów, wzbogaciła się też o nowe funkcjonalności. Obok istniejącego od stycznia serwisu Hoteliada.pl pojawiły się platformy rezerwacji biletów lotniczych, domków letniskowych w Europie oraz wynajmu samochodów w Polsce i na świecie. Nowe działy serwisu zostały wyodrębnione w osobnych  modułach stronie głównej.

Dział rezerwacji biletów lotniczych uruchomiony został pod domeną www.biletylotnicze.traveliada.pl dzięki współpracy z niemiecką firmą McFlight oraz Fischer Air Polska i Centralwings. Internauta może samodzielnie wyszukać i dokonać zakupu biletu tanich linii lotniczych z całego świata, biletu na przelot czarterowy lub biletu na połączenie rejsowe.

Strona www.wakacje.traveliada.pl umożliwia wynajęcie domku letniskowego lub apartamentu w najbardziej znanych europejskich miejscowościach wypoczynkowych.

Internauta planujący wypoczynek może też wynająć samochód zanim wybierze się w podróż. Na www.rentacar.traveliada.pl może wybrać i zarezerwować samochód w atrakcyjnej cenie korzystając z 2 najwiekszych sieci wynajmu samochodów: Avis i Europcar.

"Dążymy do tego, żeby nasz klient znalazł na stronach naszego portalu wszystko co jest mu potrzebne do spędznia wymarzonego urlopu – wyjaśnia Adrianna Rudaniecka, właścicielka portalu. – Niezależnie od tego, czy jest zainteresowany gotową ofertą, czy chce kupić bilet lotniczy, wynająć pokój w hotelu, domek letniskowy, Wypożyczyć samochód może to zrobić na www.traveliada.pl."    

Ostatnią nowością, niewątpliwie ważną dla klientów portalu jest możliwość płacenia za zarezerwowane imprezy kartami kredytowymi. System obsługuje firma allpay.pl – lider na rynku bezpiecznych transakcji płatniczych w internecie.

www.traveliada.pl
www.hoteliada.pl 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *