TTG Polska Dziennik Turystyczny

Travelplanet.pl podbija Warszawę

Wola Park to już trzecie centrum handlowe w Warszawie, w którym został uruchomiony Punkt Obsługi klienta Travelplanet.pl. Dzięki niemu w sezonie letnim mieszkańcy stolicy będą mogli w wyjątkowo prosty sposób zaplanować wypoczynek.

Punkty obsługi Klienta Travelplanet.pl to innowacyjne biura podróży zlokalizowane w Centrach Handowych największych miast w Polsce. Można w nich dokonać zakupu niemal każdego produktu turystycznego i wybrać spośród:
-1.500.000 połączeń lotniczych, 500 linii w tym wszystkich tanich przewoźników
-150.000 wycieczek zagranicznych, ponad 60 najbezpieczniejszych biur
-55.000 hoteli zagranicznych
-500 hoteli w Polsce

Agnieszka Markiewicz, Dyrektor sieci sprzedaży Travelplanet.pl podkreśla, że rynek warszawski jest kluczowy dla budowy sieci sprzedaży Travelplanet.pl. W okresie kiedy jeszcze nie istniały nasze punkty już 25% naszych klientów pochodziło z Warszawy. Siła nabywcza mieszkańców stolicy jest największa w Polsce, dodatkowo spora odległość, jaka dzieli Warszawę od kurortów Morza Śródziemnego, sprawia, że coraz chętniej jej mieszkańcy wybierają urlop z przelotem samolotem. Duże znaczenie dla nas ma także to, że jesteśmy zadowoleni z dotychczas działających biur w Centrum Handlowym Reduta, oraz Targówek.

Centrum Last Minute umożliwia klientom samodzielne zapoznanie się z ofertą oraz załatwienie wszelkich formalności przy profesjonalnej obsłudze konsultantów, a wszystko to dostępne 7 dni w tygodniu, w godzinach otwarcia każdej z galerii.

Travelplanet.pl zamierza uruchomić Centra Last Minute we wszystkich największych miastach w Polsce, a także kolejne w Warszawie. W chwili obecnej na sieć składa się 7 POKów: w Warszawie (już 3), Łodzi, Krakowie, Katowicach i Bydgoszczy.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *