TTG Polska Dziennik Turystyczny

Trzecie urodziny konsorcjum Alians

Członkowie Polskiej Sieci Biur Podróży Alians podsumowali na spotkaniu w Kielcach trzy lata współpracy w ramach konsorcjum.

Wnioski są wskazują na to, że wiele rozwiązań zastosowanych w konsorcjum procentuje nie tylko korzyściami finansowymi, szybkim rozwojem jego członków, ale przekłada się na wzrost jakości usług świadczonych przez biura zrzeszone w Aliansie.

Nikt nie ma wątpliwości, że to był dobry pomysł. Konsorcjum spowodowało zwiększenie przychodów netto ze sprzedaży całej grupy (średnio o  17.6%), nastąpił znaczny wzrost ilości wystawionych biletów lotniczych ( średnio o 18.5%) , ilości obsłużonych klientów ( o 23.2%)  i zorganizowanych imprez turystycznych. Nastąpił równocześnie skok jakościowy w rozwoju wszystkich biur. Dzięki konsorcjum oferują one szerszy zakres usług.  W sposób pełniejszy mogą obsłużyć klienta dzięki wymianie doświadczeń, wzajemnej obsłudze klientów w 20 miastach Polski, wspólnej promocji w internecie oraz wykorzystaniu call center  czynnego 7 dni w tygodniu w godzinach 8-22.00. Efekty 3-letniej współpracy wskazują, że warto działać razem, dla dobra  klientów i rozwoju naszych biur – powiedziała Barbara Dziedzic, Prezes Konsorcjum.

Konsorcjum obsługuje klientów w 20 głównych miastach Polski. Członkami Aliansu są następujące biura: Travelbank z Warszawy, Air Tours Cracow z Krakowa, Sky Tours z Łodzi, Barbara Travel z Tarnowa, BP Transer z Wrocławia, Evatrans ze Szczecina, Bial-Tur z Białegostoku, B.P. Bravo z Poznania, A.T. Sigma z Kielc, BP Krystyna Tyszkiewicz z Augustowa, Flugo z Bydgoszczy, Centrum Usług Lotniczych i Turystycznych z Częstochowy i Gliwic, BP Zbigniew Staniszewski z Wałbrzycha. Wszystkie biura istnieją na polskim rynku od ponad 10 lat i posiadają akredytację IATA. Konsorcjum  prowadzi sprzedaż  poprzez  call center 0-801- 46 46 46 czynny  7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-22.00 oraz stronę internetową  www.alians.net.pl.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *