TTG Polska Dziennik Turystyczny

TTG Polska: Jesteśmy z Wami już 32 lata!

TTG Polska

TTG, czyli Travel Trade Gazette, to grupa wydawnictw branży turystycznej, założona w 1953 roku w Wielkiej Brytanii. Była to wówczas pierwsza gazeta branży turystycznej. TTG Polska należy do Grupy od 1992 roku.

TTG Nettwork Group jest niekwestionowanym międzynarodowym liderem sektorze mediów gospodarki turystycznej. Specjalizacją TTG Group jest nie tylko serwis prasowy, ale i organizacja workshopów branży turystycznej, takich jak TTG Event w Rimini czy IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific organizowane w Bangkoku oraz Chinach. TTG Polska było inicjatorem i organizatorem workshopów Polish Travel Mart, Buy Poland i Meet Poland.

TTG Polska jako pierwsze (w 2004 roku) rozpoczęło wydawanie serwisów informacyjnych on-line, na stronie pod adresem www.ttg.com.pl.

Przygotowując dla Państwa serwisy informacyjne z kraju i ze świata wkładamy dużo pracy i serca w to, aby treści tutaj zawarte spełniały Wasze oczekiwania. Potwierdzeniem tego mogą być statystyki z ubiegłego roku.

2023 rok zamknęliśmy w następujących liczbach:

  • blisko 2,7 mln odsłon serwisu
  • ponad 350 tys. uzytkowników
  • 1 294 opublikowane artykuły
  • 4 min. 42 s. to średni czas zaangażowania uzytkownika na stronie

Dlatego ogromnie się cieszę, że z każdym rokiem jest Was tutaj coraz więcej. Zespół Redakcyjny TTG Polska dziękuje za Waszą obecność.

Przed nami Nowy Rok z nowymi wyzwaniami oraz nowymi szlakami turystycznymi do odkrycia.

Zapraszam Koleżanki i Kolegów z branży turystycznej do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu naszego serwisu. Każde wydarzenia związane z turystyką znajdzie miejsce na naszej stronie.

Marek Traczyk
Wydawca

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *