TTG Polska Dziennik Turystyczny

TTG Polska na targach ITB 2006

Drodzy Czytelnicy! Dziś wznawiamy wysyłanie najnowszych informacji o wydarzeniach w turystyce. Kilkudniowa przerwa była spowodowana naszym udziałem w Internationale Tourismus-Börse (ITB) w Berlinie w dniach 8-12 marca.

Podczas tegorocznych targów polski pawilon odniósł ogromny sukces, co niewątpliwie jest zasługą Pawła Lewandowskiego, dyrektora POIT-u w Berlinie. Prezentacja Polski była najlepszą w historii ITB, co potwierdzają wypowiedzi zagranicznych wystawców. 

Dla TTG Polska udział w ITB 2006 był także przełomowy – zawarliśmy specjalne porozumienie z targami berlińskimi na dystrybucję naszych wydawnictw na terenie wszystkich hal targowych.

A było to sześć naprawdę wyjątkowych wydań!  Specjalnie na targi przygotowaliśmy: Welcome to Gorgeous Poland (prezentujące w języku angielskim największe atrakcje Polski), Visit Mazowsze and Warszawa, Visit Kujawsko-Pomorskie in Poland i Visit Opolskie (wyjątkowo w języku niemieckim) oraz plakaty-mapy atrakcji turystycznych i uzdrowisk w Polsce.

Największym powodzeniem cieszyły się plakaty-mapy – jedyne tego typu wydawnictwa na ITB. Znikały jak świeże bułeczki ze stoisk POT-u.

Do Berlina pojechała silna reprezentacja TTG Polska. Uczestniczyliśmy w licznych spotkaniach i konferencjach, odwiedzaliśmy stoiska. Byliśmy bardzo aktywni.

Zapraszamy do lektury naszych wydań specjalnych!

Redakcja TTG Polska

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *