TTG Polska Dziennik Turystyczny

Urlop we wrześniu? Czemu nie!

Lato już w połowie, a w Konsorcjum Polskich Biur Podróży można znaleźć wspaniałe oferty, nie tylko na okres wakacyjny, ale już na czas sierpnia i września 2006. A to wszystko po to,  aby każdy zainteresowany wypoczynkiem w egzotycznych miejscach, miał szansę na wybór oferty najlepszej dla siebie.

Niestety nie wszyscy z nas mają możliwość poleniuchować w okresie wakacyjnym. Ale czyż wrzesień i październik jest gorszy na urlop od miesięcy letnich? Na pewno nie! Tym bardziej, że szeroki wybór oferty egzotycznej w Konsorcjum Polskich Biur Podróży zapewni nam znalezienie „rajskiego” miejsca na wakacje, nawet w okresie srogiej zimy (jaką to mieliśmy w zeszłym roku).

Cóż poleca ten jeden z bardziej znanych polskich touroperatorów? Wielkimi hitami sezonu są wycieczki objazdowe po Chinach i Stanach Zjednoczonych. Programy są oferowane na krótsze (około 10 dni) oraz dłuższe pobyty (około 20 dni). Atutami ofert są bogate i atrakcyjne programy zwiedzania, które pozostawią w naszej pamięci wspaniałe wspomnienia. Osoby, które marzą o słodkim lenistwie zapraszamy na wyspę Bali, Mauritius, Jamajkę, czy Kubę oraz do takich miejsc jak: Kenia, Gambia, Malediwy, Sri Lanka, Seszele czy Brazylia. Te wspaniała miejsca zagwarantują wszystkim wypoczynek na najwyższym poziomie, wśród szumu morza, piaszczystych plaż i gorącego słońca. Oferta firmy jest bogatsza o wiele innych miejsc, o których marzy każdy z nas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Konsorcjum Polskich Biur Podróży na stronie internetowej www.konsorcjum.com.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *