TTG Polska Dziennik Turystyczny

Valery Brown-Alce zastępcą dyrektora generalnego w Ministerstwie Turystyki Bahamów

Valery Brown-Alce
Fot. Ministerstwo Turystyki Bahamów

Valery Brown-Alce została mianowana zastępcą dyrektora generalnego Ministerstwa Turystyki, Inwestycji i Lotnictwa Bahamów.

– Jestem bardzo zadowolony, że mogę mianować panią Brown-Alce na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego. Wnosi ona dogłębną i bogatą wiedzę zdobytą przez ponad trzydzieści lat pracy w branży turystycznej. Jej imponujące doświadczenie zawodowe z pewnością wniesie ogromną wartość dodaną – powiedział Chester Cooper, Wicepremier i Minister Turystyki, Inwestycji i Lotnictwa.

Valery Brown-Alce będzie odpowiedzialna za rozwój i realizację globalnych strategii sprzedaży, zarządzanie relacjami z międzynarodowymi liniami lotniczymi, handlem detalicznym i organizatorami wycieczek oraz nadzór nad biurami turystycznymi Bahamów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie.

Pochodząca z wyspy Grand Bahama Valery Brown-Alce całą swoją karierę zawodową spędziła w sektorze marketingu turystycznego. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie marketingu na Uniwersytecie w New Haven, a następnie ukończyła liczne programy szkoleniowe dla kadry kierowniczej.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Biurze Ministerstwa Turystyki na wyspie Grand Bahama, a następnie pracowała i zarządzała biurami turystycznymi Bahamów w Chicago, Los Angeles, Bostonie, Fort Lauderdale i Nowym Jorku. Obecnie mieszka i będzie pracować w swoim biurze w Nowym Jorku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *