TTG Polska Dziennik Turystyczny

Vietjet kupuje nowy samoloty dla chińskich turystów

Samolot Vietjet
Fot. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Airbus_A320-200_VietJetAir_(VJC)_F-WWDR_-_MSN_5742_-_Will_be_VN-A682_(9839771713).jpg

Z myślą o chińskich turystach Vietjet uruchomił połączenie z Szanghaju do Ho Chi Minh City.

Linie Vietjet poinformowały, że ​​nabyły dwa kolejne samoloty w ramach umowy leasingu z załoga, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na podróże podczas chińskiego święta Księżycowego Nowego Roku. Łączna liczba samolotów leasingowanych z załogą we flocie Vietjet wynosi sześć maszyn, oprócz istniejącej floty składającej się ze 105 samolotów. Vietjet obsługuje 125 tras w Wietnamie i za granicą.

Vietjet rozszerzył swoją ofertę w sumie o prawie 750 dodatkowych lotów, co dało dodatkowe 154 800 miejsc.

Aby zaspokoić potrzeby chińskich turystów w zakresie podróży w związku z Księżycowym Nowym Rokiem, firma Vietjet uruchomiła od grudnia 2023 r. trasę z Szanghaju do Ho Chi Minh City. Od 10 lutego 2024 r., w pierwszy dzień Księżycowego Nowego Roku, Vietjet uruchomi też nowe połączenie z Chengdu do Ho Chi Minh City.

Ponadto, zwiększona przepustowość lotów obejmuje loty łączące chińskich turystów ze znanymi miejscami turystycznymi w Wietnamie, w tym z Ho Chi Minh City, Hanoi, Phu Quoc, Hue, Da Nang, Nha Trang i Da Lat.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *