TTG Polska Dziennik Turystyczny

VII Regaty Rząd RP – Samorządy

Dnia 13 maja 2006r. w Giżycku na jeziorze Niegocin samorządowcy Miasta, Gminy i Powiatu Giżyckiego zorganizowali VII Regaty Rząd RP – Samorządy.

W Regatach wzięło udział 26 ekip złożonych z lokalnych samorządowców oraz przedstawicieli rządu, wśród których byli m.in: wicepremier i szef resortu spraw wewnętrznych Ludwik Dorn, Sekretarz stanu Ministerstwa Sportu Piotr Łysakowski, podsekretarz stanu Jarosław Brysiewicz. W Regatach wzięło udział 17 załóg ze strony rządu i 9 reprezentujących samorządy, łącznie w składach załóg było 10 ministrów i wiceministrów.

Zawody odbyły się na jachtach kabinowych typu Sportina 682. Zgodnie z planem rozegrano 3 biegi, Regaty odbyły się w dobrych żeglarskich warunkach, rywalizacja była bardzo zacięta. Zwyciężyła ekipa Urzędu Miasta Giżycka, której wręczono puchar ufundowany przez Premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

Drugie miejsce przypadło Urzędowi Gminy w Nowej Rudzie, natomiast na trzeciej pozycji uplasowało się Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Załoga wicepremiera Ludwika Dorna zajęła piąte miejsce.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *