TTG Polska Dziennik Turystyczny

VIII Lubuski Sejmik Turystyczny – Zielona Góra, 10 października 2023

VIII Lubuski Sejmik Turystyczny

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna “LOTUR” organizuje  w ramach Lubuskich obchodów Światowego Dnia Turystyki  VIII Lubuski Sejmik Turystyczny. 

Tegoroczne hasło WTO ŚDT’2023 to Turystyka i Zielone Inwestycje – pod takim hasłem przewodnim będzie także spotkanie branży turystycznej regionu lubuskiego w tym roku. Obrady Sejmiku składać się będą z wprowadzenia do głównego tematu- „Turystyka i Zielone Inwestycje”, referatów prelegentów związanych z główną przewodnią tematyką oraz panelu dyskusyjnego.

Tradycyjnie w drugiej części Sejmiku będzie podsumowanie Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną, prezentacje laureatów, dyskusja, która poświęcona będzie aktualnym i przyszłym zagadnieniom rozwoju turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie uczestnictwa w turystyce oraz organizacji zarządzania, turystyki zrównoważonej i kształcenia kadr, których poziom powinien odpowiadać rosnącym wymaganiom klientów, promocji i powszechnej dostępności. Twórcy i właściciele stale rozwijających się lubuskich produktów związanych z atrakcjami turystycznymi zaprezentują swoje oferty. Podczas Sejmiku pokażemy możliwości rozwoju i promocji wiodących form turystyki w oparciu o główne produkty wizerunkowe naszego regionu.

10 października 2023 Zielona Góra godz. 10.00
Sala kolumnowa Sejmiku Województwa Lubuskiego

VIII Lubuski Sejmik Turystyczny

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *