TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wakacje tuż tuż a planów wciąż nie ma?

Zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą przygodę! Jeżeli jeszcze nie zaplanowałeś wakacji dla swojego dziecka, z pewnością znajdziesz coś ciekawego w szerokiej ofercie CAMPUS TRAVEL. Firma w swojej ofercie wakacyjnej nie zapomniała o najmłodszych.

„Oferty wakacyjne dla najmłodszych to bardzo dobrze przygotowane miejsca, gotowe na przyjęcie młodych turystów, o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Każdy rodzic może czuć się spokojny o pobyt swojego dziecka na wakacjach z CAMPUS TRAVEL,” powiedziała Agnieszka Kiełczyńska – Chiżyńska Travel Departament Manager CAMPUS TRAVEL.

Przykładowe oferty dla najmłodszych dostępne w CAMPUS TRAVEL:

Dla najmłodszych (5-9 lat) – wspaniałe wakacje na Kaszubach. W programie wiele zajęć o charakterze rozwojowym.

Dla trochę starszych dzieci (7-12 lat): żagle, łucznictwo, tratwy, turnieje sportowe i wiele innych, a w Górach Sowich dla wielbicieli Pana Samochodzika zorganizowany został obóz, w programie którego między innymi: poszukiwanie skarbów, wycieczka do Zamku Grodno, zajęcia linowe i in.  

Dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat wyjazd w Góry Sowie – safari samochodami terenowymi, górskie wyprawy, orienteering to niektóre z przewidzianych przez organizatorów atrakcji.

Młodzieży od 13 roku życia – trekkingi za granicą: w Słowenii, Francji, Włoszech czy Szkocji.

Wszystkie obozy zaczynają się już z końcem czerwca
Zapraszamy: www.campustravel.pl

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *