TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wakacyjne imprezy w Powiecie Giżyckim

2 lipca 2006 – Giżycka Noc Kabaretowa. Giżycki kabareton to renomowana impreza satyryczna. Tradycyjnie nocny maraton kabaretowy w amfiteatrze Twierdzy Boyen odbędzie się w tym roku miesiąc wcześniej niż w poprzednich latach – na początku lipca.

Tym razem mieszkańców Giżycka i letnich gości bawili będą tak renomowani i popularni satyrycy jak: Marian Opania, Wiktor Zborowski, Jerzy Kryszak, "Kabaret Moralnego Niepokoju" oraz kabaret "Koń Polski".Wieczór kabaretowy rozpoczenie się o godzinie 20.00. Bilety w cenie 30 zł można będzie nabyć w kasie bezpośrednio przed imprezą, ale ze względu na niezwykłą popularność Giżyckiej Nocy Kabaretowej radzimy nabyć je wcześniej w przedsprzedaży w siedzibie  organizatora. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilet do 23 czerwca, przewiduje się premię  – 5 zł zniżki.

13, 14, 15 lipca 2006 – XIV Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej "SZANTY w Giżycku". Już po raz czternasty w amfiteatrze Twierdzy Boyen odbędzie się największy polski i europejski festiwal szantowy. Jak co roku, przez trzy wieczory będzie można się wspaniale bawić przy muzyce wykonywanej przez najpopularniejsze zespoły i solistów tego gatunku muzyki, m.in: "Ryczące Dwudziestki", "EKT Gdynia", "Atlantydę", "Stare Dzwony", "Smugglersów", "Zejmana i Garkumpla" i "Orkiestrę Dni Naszych". Przewidziane są występy całkiem nowych wykonawców oraz recitale tematyczne, a nad poziomem artystycznym festiwalu, jako reżyser, czuwa autorytet tej miary co Jerzy Porębski. Koncerty będą rozpoczynały się zawsze o godz. 20.00, zaś bilety na kolejne wieczory kosztują: 15, 20 i 30 zł. Karnet na trzy dni festiwalu kosztuje 45 zł. Bilety do nabycia w siedzibie organizatora Giżyckie Centrum Kultury.

Organizator:
Giżyckie Centrum Kultury
ul. Konarskiego 8, 11-500 Giżycko
tel. 087 428 43 26
e-mail:
gck@webmedia.pl www.webmedia.pl/gck 

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *