TTG Polska Dziennik Turystyczny

Walentynki z easygo.pl

Ponad 4500 ofert wyjazdowych i specjalny konkurs, w którym nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu SPA w Jastarni – taką propozycję na Walentynki 2006 przygotował dla swoich klientów portal turystyczny easygo.pl.

Nasze pomysły i rekomendacje mają pomóc zorganizować ten wyjątkowy czas – tłumaczy Iwona Sokołowska, wiceprezes zarządu easygo.pl – Zrobiliśmy wewnętrzną naradę wśród naszych konsultantów. A ponieważ każdy z nas jeździ po świecie i ogląda hotele, do których później wysyłamy naszych klientów powstała bardzo ciekawa lista najbardziej romantycznych obiektów. Z tej, wybraliśmy 6 zróżnicowanych cenowo i kierunkowo propozycji. Coś dla każdego i na każdą kieszeń – dodaje Sokołowska.

W rekomendacjach easygo.pl znalazł się 6 dniowy i zawsze romantyczny Paryż za 990 pln, ale także alternatywnie egzotyczna i bajecznie kolorowa Dominikana za 4590 pln (dwa tygodnie). W bazie portalu można znaleźć aż 4500 ofert zwierających w czasie swojego trwania Walentynki. Propozycje obejmują cały świat i wahają się w przedziale od 130 pln do 26 700 pln za jedną osobę.

W nowym roku easygo.pl zaprezentowało odświeżoną szatę graficzną swojego portalu. Firma na sezon lato 2006 przygotowała ponad 150 tys. ofert wyjazdowych, w tym blisko 50 tys. propozycji typu first minute sprzedawanych od początku roku. Zarząd szacuje, że w tym roku obsłuży blisko 18 tys. klientów.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *