TTG Polska Dziennik Turystyczny

Webinar o turystyce rowerowej w regionie Morza Bałtyckiego

Webinar o turystyce rowerowej

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna działająca jako Koordynator Obszaru TURYSTYKA w Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego wraz z projektami Interreg: Baltic Biking UPGRADE i Bike Across Baltic, zapraszają na webinar dotyczący turystyki rowerowej w regionie Morza Bałtyckiego.

Webinar „Cycling tourism in the Baltic Sea Region”, odbędzie się w dniu 26 marca, w godzinach 10.00-11.30. Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Zespół renomowanych ekspertów i praktyków zabierze Cię na wirtualną trasę przez urokliwe, bałtyckie szlaki EuroVelo, odkrywając sekrety skutecznego wspierają one turystykę i umożliwiają rozwój lokalnych MŚP.

Prelegenci webinaru:

  • Alexandra Fournier (European Cyclists’ Federation): Rozpoczynając wydarzenie, Alexandra przedstawi kompleksowy przegląd bałtyckich trasEuroVelo i ofert przyjaznych rowerzystom, odkrywając ich potencjał dla rozwoju turystyki.
  • Henna Palosaari (Bikeland.fi): Następnie Henna zagłębi się w kluczowy temat “Dlaczego firmy przyjazne rowerzystom mają znaczenie dla rozwoju turystyki rowerowej?” rzucając światło na symbiotyczną relację między przyjaznymi rowerzystom firmami a rozwijającym się przemysłem turystycznym.
  • Birger Kjærbye (Onewaybiketours): Przechodząc do praktyki, Birger podzieli się spostrzeżeniami na temat “Jak transgraniczny wynajem rowerów może pomóc w pełnym wykorzystaniu potencjału tras EuroVelo”, zainspiruje nas praktycznymi sukcesami w Danii m.in. kawiarnią dla cyklistów i przedstawi nam konkretne przykłady rozwoju usług przyjaznych rowerzystom.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Networking: Połącz się z koordynatorami, liderami projektów i entuzjastami rowerowymi z regionów bałtyckich.
  • Inspiracja: Pozyskaj wgląd i inspirację z sukcesów, które kształtują krajobraz turystyki rowerowej w Regionie Morza Bałtyckiego.
  • Sesja Q&A: Masz pytania? Bezpośrednio włącz się w dyskusję z naszymi ekspertami podczas sesji pytań i odpowiedzi na żywo.

Rejestracja na webinar

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *