TTG Polska Dziennik Turystyczny

„Welcome Anex Tour Poland” – wielkie wejście nowego touroperatora do Polski

Warszawski MOXO Restaurant & Club – impreza z okazji wejścia do Polski tureckiej firmy Anex Tour. Fot.: Anex Tour Poland
Turecki turoperator oferuje wypoczynek w Turcji, Egipcie, Bułgarii, Grecji, Zjednoczonych Emiratachy Arabskich, Tajlandii, Sri Lance i Malediwach.

17 marca w warszawskim MOXO Restaurant & Club odbyła się duża impreza dla branży turystycznej, która zapoczątkowała działalność w Polsce jednego z największych graczy w Europie na rynku touroperatorskim – tureckiej firmy Anex Tour z siedzibą w Holandii. W Polsce reprezentuje ją firma Orex Travel.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele agencji turystycznych, hotelarze, linie lotnicze, jak również przedstawiciele firmy z innych rynków.

Touroperator przygotował dla swoich gości szereg niespodzianek między innymi występ zespołu Hunter oraz Terytoria Cover Band. Wisienką na torcie był koncert Krzysztofa Zalewskiego. Spotkanie poprowadził znany konferansjer Conrado Moreno.

Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i jest jedną z wiodących firm turystycznych na świecie. Obecny jest w 39 krajach. Do niedawna jej głównymi rynkami źródłowymi była Rosja i Ukraina.

Touroperator w swojej ofercie posiada najpopularniejsze kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy i inne.

Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines obsługującą loty czarterowe. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa.

Jako pierwszy touroperator w historii oferuje swoim klientom przeloty czarterowe Boingami 777 w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes.

Autor: Jerzy Niemociński / Mat. pras.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *