TTG Polska Dziennik Turystyczny

Więcej lotów United Airlines na Florydę w sezonie zimowym

Samolot linii United Airlinesna pasie startowym
Fot. Unsplash

Linie United Airlines rozszerzają zimowy rozkład lotów na Florydę o prawie 20 proc. w porównaniu z ubiegłym sezonem, zwiększając liczbę lotów w takie miejsca jak Miami, Tampa i Orlando.

Według najnowszych danych, dotyczących wyszukiwań i rezerwacji ze strony internetowej United Airlines, Miami i Orlando to dwa z pięciu najczęściej wyszukiwanych kierunków podróży krajowych tej zimy. Honolulu, Cancun i Las Vegas zamykają listę pięciu najczęściej wyszukiwanych miejsc w okresie od 1 listopada do 31 marca.

Ponieważ zapotrzebowanie na podróże na Florydę tej zimy znacznie wzrosło w porównaniu z zeszłym rokiem, linie United latają do tego stanu większymi samolotami.

United planuje też zwiększyć liczbę lotów na kluczowych trasach, w tym Chicago-Fort Myers, Denver-Fort Lauderdale i Chicago-Miami. United będzie latać samolotem Boeing 777 między Chicago a Orlando, który oferuje ponad dwukrotnie więcej miejsc niż samolot wąskokadłubowy.

Ponadto, od 28 listopada linia po raz pierwszy w historii firmy będzie latać samolotami Boeing 737-700 na międzynarodowe lotnisko Key West (EYW). Trasy bez przesiadek obejmą Newark/Nowy Jork, Waszyngton Dulles, Houston i Chicago O’Hare.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *