TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wieści z Tour Salon 2006

Oto najnowsze wieści z TOUR SALONU, Targów Regionów i Produktów Turystycznych, które odbędą się 25-28 października 2006: Wystawcy Tour Salon 2006 zyskali w tym roku możliwość zaprezentowania swoich nowości. Ta nowa forma promocji realizowana jest w ramach koncepcji „Targi Plus”.

Oferty nowych usług i produktów umieszczone zostaną w przewodniku dla zwiedzających oraz na stronie internetowej www.tour-salon.pl. Aby zgłosić nowość, należy wypełnić formularz umieszczony na stronie głównej Tour Salon lub w zakładce „Informacje dla wystawców” w terminie do 18 sierpnia br.

Wygraj AYGO z easygo.pl…to nazwa największego letniego konkursu, przygotowanego dla kupujących wyjazdy turystyczne w całym polskim Internecie. Rozstrzygnięcie tego konkursu i wręczenie nagrody odbędzie podczas TOUR SALON 2006. Partnerem akcji i fundatorem nagrody jest Toyota Motor Poland. Patronat medialny nad konkursem objęło Wydawnictwo Pascal, które ufundowało ponad 100 dodatkowych nagród. Takiego konkursu i takiej nagrody w polskiej e-turystyce jeszcze nigdy nie było! Więcej informacji o konkursie na stronie www.easygo.pl/konkurs.

Podczas TOUR SALON 2006 odbędzie się III Gremium Ekspertów Turystyki, organizowane przez Katedrę Turystyki Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Forum Turystyki Regionów, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Potrwa ono od 25 do 27 października 2006. W programie Gremium znalazła się konferencja naukowo – branżowa „Turystyka w ujęciu podmiotowym i przestrzennym. Człowiek – Przestrzeń – Przedsiębiorstwo”, a także warsztat branżowo – naukowy „Forum Regionów”.  Szczegółowa tematyka wystąpień i referatów zostanie zamieszczona na stronach internetowych www.gremium2006.ae.poznan.pl, www.forumturystyki.pl.

Na Tour Salon 2006 nie zabraknie atrakcji dla wydawców i miłośników książek. Targom ponownie towarzyszyć będzie w tym roku Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej, organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze, przy współpracy z MTP. Piętnasta już edycja Przeglądu składać się będzie z dwóch części – konkursu na najlepsze publikacje oraz z wystawy zgłoszonych wydawnictw. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 22 września. Regulamin Przeglądu dostępny jest na stronie www.tour-salon.pl w zakładce Konkursy.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *