TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wieści z Tour Salon 2006

Program TOUR SALON 2006 staje się coraz bogatszy w nowe wydarzenia i atrakcje zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających.

Przedstawiamy najnowsze z nich:

TURYSTYKA I BIZNES
Turystyka biznesowa to dziedzina, która z roku na rok zyskuje na popularności. Temu tematowi poświęcone zostanie seminarium pod hasłem „Turystyka biznesowa. Teoria i praktyka”. Seminarium organizowane jest wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Convention Bureau of Poland oraz Poznań Convention Bureau. Wezmą w nim udział wybitni specjaliści – zarówno praktycy, jak i teoretycy turystyki biznesowej. Wśród zaproszonych gości są m.in. Rob Davidson, światowej klasy analityk turystyki biznesowej oraz Paul Flackett – Dyrektor targów IMEX, były prezes SITE. Patronat branżowy nad seminarium objęła Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Informatyczna, patronat medialny natomiast MICE Poland. Wstęp na seminarium, po uprzedniej rejestracji, jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających, posiadających bilet wstępu na TOUR Salon lub zaproszenie. Wykłady odbywać się będą drugiego dnia targów, 26 października 2006, w godzinach 10.00 – 16.00, w Sali Zielonej w Holu Wschodnim MTP. Więcej informacji na stronie www.convention.pl.

WOT ZAPRASZA
Jak co roku swoją obecność na TOUR SALONIE zapowiedziała Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Wśród wydarzeń organizowanych przez WOT warto wymienić rozstrzygnięcie konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej, a także seminarium „Rola regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w rozwoju sieci Informacji Turystycznej w regionie”. Dnia 27 października br. na terenie MTP dojdzie także do podpisania porozumienia o współpracy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej z Hessen Agentur. Dzień ten uświetni konferencja prasowa dotycząca prezentacji strategii rozwoju turystyki w Wielkopolsce.

HOMAR PO RAZ DRUGI
Podczas TOUR SALONU 2006 odbędzie się druga edycja konferencji HoMar – Marketing Usług Hotelarskich, organizowanej przez portal Confero.pl oraz B.P. Horizon Travel Sp. z o.o. Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronach www.tour-salon.pl, oraz www.confero.pl.

FILMY NA SCENIE
Organizatorzy TOUR SALONU przygotowali dodatkową ofertę dla uczestników festiwalu TOUR FILM 2006. Filmy, które wzbudzą szczególne zainteresowanie jurorów festiwalu, emitowane będą na plazmowym ekranie podczas TOUR SALONU, na specjalnie na czas targów wybudowanej  scenie. Dzięki temu filmy będzie miało okazję obejrzeć kilkanaście tysięcy osób, które przyjdą na TOUR SALON 2006.

Informacje o wszystkich wydarzeniach, które odbywać się będą podczas TOUR SALON 2006 znajdują się na stronie www.tour-salon.pl.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *