TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wiosenna promocja Singapore Airlines

Singapurskie Linie Lotnicze (Singapore Airlines – SIA) oferują obecnie bardzo atrakcyjne stawki na przeloty do Azji, Australii i Nowej Zelandii. Cena za przelot z Warszawy przez Frankfurt do Singapuru już od 2200 zł (bez podatków i opłat).

Wiosenna promocja do Azji

Podróżni odwiedzający Singapur, zapłacą za bilet powrotny z Polski do Singapuru jedynie 2200 zł (plus podatki i opłaty). A ci, którzy marzą o odpoczynku na pięknej indonezyjskiej wyspie Bali, mogą tam dotrzeć już za 2300 zł (plus podatki i opłaty).

Minimalna długość pobytu w Azji wynosi siedem dni, a maksymalna – jeden miesiąc. Zarówno podczas podróży do Azji, jak i w drodze powrotnej, można zatrzymać się w Singapurze.

Wiosenna promocja do Australii i Nowej Zelandii

Podróżni, którzy pragną wybrać się na antypody, zapłacą jedynie 2900 zł (plus podatki i opłaty) za przelot liniami SIA z Polski przez Frankfurt, Amsterdam, Kopenhagę lub Zurych do Singapuru, a następnie do obsługiwanych przez nas miast w Australii: Adelajdy, Brisbane, Melbourne, Perth lub Sydney. A przeloty do Auckland i Christchurch w Nowej Zelandii oferujemy już za 3300 zł (plus podatki i opłaty).

Ta atrakcyjna oferta obejmuje podróże rozpoczynające się między 24 kwietnia i 29 czerwca, przy czym rezerwacji należy dokonać do 19 maja br. Podróż można rozpocząć w Warszawie albo w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie lub Wrocławiu, z przesiadką we Frankfurcie. Przy wylocie z Warszawy za tę samą cenę można też wybrać przelot z przesiadką w Amsterdamie, Kopenhadze lub Zurychu.

W podróży z Polski do Australii i Nowej Zelandii lub w drodze powrotnej można zatrzymać się w Singapurze; pasażerowie mogą skorzystać z interesującego programu pobytu i zwiedzania miasta, organizowanego przez SIA. Minimalna długość pobytu w Australii i Nowej Zelandii wynosi 7 dni, a maksymalna – 45 dni.

Rezerwacja i wystawienie biletu – biura podróży na terenie całego kraju.

Singapore Airlines to jeden z wiodących przewoźników lotniczych na świecie, oferujący codziennie trzy rejsy z Frankfurtu do Singapuru; jeden z nich oznaczony jest również numerem rejsu Lufthansy. SIA oferuje najwięcej rejsów na wyspę Bali i do Australii, z przesiadką w Singapurze, a także najwcześniejszy poranny przelot bezpośrednio z Frankfurtu do Nowego Jorku i najpóźniejszy rejs powrotny z Nowego Jorku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *