TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wiosenne warsztaty Meet The Bidder już za nami

Wiosenne warsztaty Meet The Bidder. Fot. Jerzy Niemociński

Pod koniec marca br. w warszawskim hotelu Arche Krakowska odbyła się 32 edycja spotkań B2B dla branży MICE i Luxury Travel.

W tegorocznej wiosennej rundzie warsztatów biznesowych branży spotkań, imprez motywacyjnych, konferencji oraz imprez targowych wzięło udział ok. 50 wystawców z 30 krajów.

Gośćmi byli profesjonalni usługodawcy z całego świata – DMC, hotelarze, narodowe organizacje turystyczne. Wśród odwiedzających pojawili się organizatorzy wyjazdów z branży MICE. Spotkania B2B dotyczyły wyjazdów grupowych dla wymagających klientów, w tym incentive travel i eventów.

Wiosenne warsztaty Meet The Bidder. Fot. Jerzy Niemociński

Meet The Bidder zyskał już dobrą renomę w branży turystycznej i biorą w nim udział nawet partnerzy biznesowi z tak odległych krajów, takich jak: Etiopia, Kenia, RPA, Nepal, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja czy Mauritius. Większość jednak w dalszym ciągu stanowili wystawcy z Europy. W tym roku byli to reprezentacji m.in. Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Włoch, Niemiec, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Islandii, Malty, Hiszpanii, Portugalii, Skandynawii i Gruzji.

Organizatorzy Meet The Bidder są niezwykle zadowoleni z faktu, że z roku na rok przybywa również wystawców reprezentujących rodzimą branżę turystyczną.

Wiosenne warsztaty Meet The Bidder. Fot. Jerzy Niemociński

Podobnie jak w poprzednich edycjach atrakcją wywołującą dużo emocji było losowanie wśród najbardziej aktywnych uczestników spotkań nagród ufundowanych przez wystawców. Tym razem były to przeloty liniami lotniczymi, wielodniowe pobyty w hotelach. Niezwykłą niespodzianką było losowanie udziału w nocnym safari.

Autor: Jerzy Niemociński / Mat. pras.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *