TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wizz Air: Nowe połączenia do Belfastu z Warszawy i Katowic

Wizz Air, tania linia lotnicza ogłosiła, że wkrótce rozpocznie loty między Katowicami i Belfastem oraz Warszawą i Belfastem. 

Samoloty na trasie Katowice-Belfast zaczną kursować 29 maja 2007 roku, a na trasie Warszawa-Belfast 28 lipca 2007 roku i będą lądować na lotnisku Belfast International Airport, które jest najnowszym kierunkiem tej linii.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Do Belfastu można polecieć z Wizz Air już za 102 złotych (włączając podatki i opłaty lotniskowe).

József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział: „Cieszymy się bardzo, że możemy zaoferować naszym klientom nowe połączenia – powiedział. – Pasażerowie z Polski, którzy zdążyli dobrze poznać Wizz Air jako największego nisko-taryfowego przewoźnika w kraju, będą mogli podróżować z nami do Belfastu z Katowic i z Warszawy. Jestem także  przekonany, że informacja o możliwości niedrogiego latania do Polski w celach turystycznych lub biznesowych ucieszy nowych pasażerów z Belfastu i okolic.

Tą wiadomością rozpoczynamy informowanie o naszych nowych połączeniach. Już niedługo ogłosimy kolejne kierunki na lato 2007 roku.”

John Duran, Dyrektor Zarządzający Belfast International Airport powiedział: “Europa Wschodnia jest szybko rosnącym rynkiem dla usług lotów bezpośrednich z Irlandii Północnej, dotąd zupełnie niewykorzystanym. Cieszymy się bardzo, że Międzynarodowe Lotnisko w Belfaście rozwija się w tym kierunku. Jest to krok w kierunku uczestniczenia w tym konkurencyjnym rynku; oczekujemy rosnącej liczby przelotów do Europy Wschodniej w ciągu następnych kilku miesięcy.”

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *