TTG Polska Dziennik Turystyczny

Wizz Air pomaga pasażerom Centralwings

Wizz Air, oferuje bezpłatne bilety pasażerom Centralwings, którym odwołano loty do i z Kolonii.  Pasażerowie, którzy zostali pozbawieni możliwości podróżowania wskutek zamknięcia kierunków Centralwings na trasach Katowice-Kolonia oraz Wrocław-Kolonia, mogą zarezerwować bilety na loty oferowane przez Wizz Air z Katowic do Kolonii oraz z Wrocławia do Dortmundu.

Na tych trasach Wizz Air zwiększył liczbę wolnych miejsc (do uiszczenia są jedynie opłaty lotniskowe i podatek w wysokości 77 złotych/19.98 Euro) i przedłużył możliwość dokonania rezerwacji do 23 października 2006 roku. Wizz Air pozostaje wiodącym przewoźnikiem pomiędzy południową Polską i Zagłębiem Ruhry z ponad dwoma lotami dziennie.

Wizz Air jako część największego planu rozwoju ogłosił znaczącą ekspansję w Katowicach, na którą składają się: otwarcie 6 nowych kierunków, zwiększenie częstotliwości lotów na dotychczasowych kierunkach oraz sprowadzenie dodatkowego samolotu do bazy w Pyrzowicach latem 2007 roku. Linia lotnicza będzie oferować w sumie 19 kierunków z Katowic od przyszłego sezonu letniego.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *