TTG Polska Dziennik Turystyczny

Workshop No Frills – formuła ciągle wyjątkowa

IV edycja warsztatów skierowanych do świata turystyki odbędzie się w dniach 29 i 30 września na terenach targowych w Bergamo (będą otwarte od 9 do 18.30). Wystawa jest coraz popularniejsza. Pierwsza edycja odbyła się w 2004 r.

Do dziś swą obecność podczas jesiennej edycji potwierdziło 222 wystawców, co stanowi ponad 10-procentowy wzrost w stosunku do ostatniej ekspozycji, zorganizowanej w marcu z ponad 280 wystawcami. W związku ze wzrostem liczby wystawców i rozwojem miast sąsiadujących z Bergamo, targi ma odwiedzić ponad 400. Organizacja zapewnia darmowy transport przez 2 dni targowe do 24 głównych miast m. in.: Bolonia Piacenza, Parma, Reggio Emilia, Modena, Ferrara, Savona, Genova, Milano, Brescia, Como, Sondrio, Mantova, Cremona, Vaarese, Torino, Novara, Alessandria, Cuneo, Venezia, Verona, Vicenza, Padova, Treviso.

Targi No Frills są także dumne z najnowocześniejszej technologii, stanowiącej bonus dla wystawiających i dla zwiedzających. Na stronie targów www.nofrillsexpo.com, użytkownicy będą mogli umówić się na spotkanie z wystawcami i odwrotnie – jest to automatyczne zarządzanie, które pozwoli uniknąć kolejek. Strona ta umożliwi też sprawdzenie i odświeżenie wiadomości na temat wystawców i ludzi obecnych na wystawie, pomagając odwiedzającym przygotować własny plan jej zwiedzania.

Stoiska będą przystrojone neutralnie, każde będzie wyglądać tak samo, aby zapewnić tę samą prezencję wszystkim firmom wystawienniczym. Cena zawierać będzie opłatę za wstęp, parking, lunch itp. plus koszt stałego połączenia z Internetem. Podczas tych 2 dni będzie możliwość skorzystania z innych usług, jak przygotowane do zabrania w samochodzie broszury, katalogi, ulotki – zamiast niewygodnego noszenia wszystkich materiałów przy sobie. Absolutną nowością jest centrum obsługi klienta, zapewniające 30 opiekunów, którzy będą asystować odwiedzającym wystawę oraz odpowiadać na ich pytania i nie cierpiące zwłoki kwestie.

NO FRILLS EXPO to pierwsza i jedyna wystawa zapewniająca nie tylko przestrzeń wystawienniczą, stoiska i ich wyposażenie, lecz także obsługę odwiedzających. Wszystko w sposób  stanowiący zachętę do odwiedzenia. Motto wystawy głosi „Bez zbędnych dodatków – naprawdę”.  Jest to element sukcesu.

Więcej informacji:
NO FRILLS s.r.l. Travel & Technology
Via A. FABRO, 8 – 10122 Torino – Italy
Tel. +39 011 5162062, Fax +39 011 3719493
e-mail: info@nofrillsexpo.com, web: www.nofrillsexpo.com

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *