TTG Polska Dziennik Turystyczny

World Travel Market otwiera drzwi na Chiny

Pierwsza zjazdowa konferencja dotycząca dwustronnych relacji turystycznych między Chinami a Europą, ma się obyć w ramach World Travel Market 2006.

Przełamująca granice konferencja zbierze razem rząd i przedsiębiorców z wewnątrz i zewnątrz Europy i Chin. Konferencja „China Contact” w ramach World Travel Market pod hasłem „Chiny – przyszłość podróży” odbędzie się w poniedziałek 6 listopada, w dniu otwarcia tego ważnego wydarzenia w ExCel w Londynie.

„Pomijając fakt, iż – jak się prognozuje Chiny stanie się popularną turystyczną destynacją i nastąpi wysoki rozwój tej dziedziny w Chinach do 2020 roku, nadal ten kraj jest owiany tajemnicą.” – powiedziała Fiona Jeffery dyrektor zarządzający World Travel Market.

Dlatego ta konferencja jest decydująca  dla profesjonalistów pragnących zdobyć większe zrozumienie możliwości tego, jak prowadzić interesy z Chińczykami.

Jednodniowa konferencja zorganizowana będzie we współpracy z mającym siedzibę w Wielkiej Brytanii ChinaContact, wraz ze specjalistami rynkowymi, konsultantami asystującymi firmom turystycznym, dostarczającymi usługi turystyczne i radami promującymi turystykę, wszystkimi tymi którzy chcą być bliżej Chin. 
Koszty uczestnictwa w konferencji przedstawia tabela:

Wszystkie ceny zawierają UK – VAT

Aby zarejestrować się na konferencję skontaktuj się z: future@ccontact.com lub telefonicznie +44 (0) 20 7871 9886 i +44 (0) 20 8180 5790

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *