TTG Polska Dziennik Turystyczny

Worldspan zaprasza…

GDS Worldspan (Globalny System Dystrybucji ) – lider w dziedzinie usług związanych z technologią podróży, zapasza wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi dla branży turystycznej na swoje stoisko ( nr 26, sektor K) na targach TT Warsaw Tour & Travel 2006, które odbędą się w dniach 21-23.09 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Odwiedzający stoisko Worldspana będą mogli przekonać sie o zaletach systemu rezerwacyjnego Worldspan Go!SM , który niedawno został wzbogacony o uznawaną za najlepszą w branży podróży technologię wyboru tanich taryf – e-Pricing (www.epricing.net) . To najbardziej nowoczesny system dokonywania rezerwacji lotniczych na świecie oparty o jedne z najszybszych, najbardziej elastycznych i skutecznych sieci i technologii komputerowych. Adresowany jest głównie do podmiotów handlujących biletami podróży, takich jak portale internetowe, biura podróży, agencje sprzedaży biletów. Jego przewagą konkurencyjną jest największa na świecie baza danych taryf lotniczych, a także niezmiernie prosta obsługa.

Po wprowadzeniu tylko jednej komendy/formatu obsługujący uzyska dostęp do najdokładniejszych informacji dotyczących wyszukiwanych ofert. Elastyczne opcje wyszukiwania sprawdzają dane m.in.  do trzech dni przed lub po planowanej dacie wylotu i powrotu albo wskazują najatrakcyjniejsze cenowo połączenia do sześciu alternatywnych lotnisk. E-Pricing oferowany jest na trzech poziomach zaawansowania. Im wyższy poziom, tym więcej opcji planu podróży prezentowanych jest przez system w pojedynczym procesie wyszukiwania. Najlepszy pakiet – Premium Tier udostępnia m.in. do stu opcji wyboru tanich taryf.

Podczas targów Worldspan prezentował będzie również Rate Runner – produkt umożliwiający biurom podróży rezerwacje przelotów tanimi liniami lotniczymi. Po jednej stronie ekranu system pokazuje taryfy tradycyjnych linii, po drugiej – tanich przewoźników. Rate Runner przeszukuje i prezentuje zawartość witryn internetowych większości tanich linii funkcjonujących na polskim rynku co wyróżnia go spośród podobnych narzędzi oferowanych na rynku. 

Do oficjalnego programu tegorocznego TT Warsaw została wpisana „Gorączka kubańskiej nocy” – impreza dla partnerów handlowych – użytkowników systemu Worldspan. Zapowiada się dobra zabawa – na parkiecie zapanują gorące rytmy salsy. Wśród atrakcji wieczoru wymieniane są : nauka tańców latynoamerykańskich, pokaz zwijania cygar i różne konkursy.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *