TTG Polska Dziennik Turystyczny

„You really know” – znaczy – wiesz naprawdę!

Ponad 200. reprezentantów najlepszych szkół językowych z całego świata zjechało do stolicy Hiszpanii na 23. już Targi Językowe organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Językowych (International Association of Language Centres).

Podczas weekendu, 27-30 kwietnia br. CAMPUS TRAVEL rozszerzył swoją ofertę o kolejne 30. szkół językowych.

„Nowe umowy partnerskie poszerzyły ofertę CAMPUS TRAVEL o niemal wszystkie kraje świata. Chcemy, aby nasi Klienci mogli uczyć się wybranego przez siebie języka. Obecnie  oferujemy naukę języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, USA, Australii czy nawet Nowej Zelandii, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego na całym świecie, a nowością są rynki: rosyjski, portugalski, japoński, szwedzki czy fiński,” powiedział Bartłomiej Lis, Product Manager, Education and Training CAMPUS TRAVEL.

CAMPUS TRAVEL od 1998 roku jest jednym z najbardziej popularnych wśród młodzieży operatorów turystycznych. Co roku kilkuset Polaków korzysta z uroków nauki języka poza granicami kraju. W ofercie znajdują się również studia na uczelniach wyższych w Europie oraz w USA. W 2006 r. oferta szkoleniowa rozszerzyła się o nowe rynki oferując szkolenia dla binzesu – językowe i zawodowe za granicami Polski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *