TTG Polska Dziennik Turystyczny

Z Centralwings zawsze wiesz, ile zapłacisz… a zapłacisz 1 funta!

Specjalna oferta czeka na podróżnych przylatujących do Polski z lotnisk w Edynburgu, Leeds/Bradford i Londynie.

Już od najbliższego poniedziałku (6 marca) do niedzieli (12 marca) Klienci Centralwings będą mogli kupić bilet za jednego funta brytyjskiego. Promocyjna oferta „Loty do Polski za 1 GBP” dotyczy także lotu w jedną stronę – nie ma konieczności rezerwacji biletu powrotnego. Za kupione w promocji bilety będzie można przylecieć do Polski w okresie od 24 kwietnia do 22 czerwca 2006 roku. Do ceny każdego biletu doliczana jest stała opłata pasażera –19,89 GBP.

Pasażerowie Centralwings nie muszą zastanawiać się, ile wyniosą ich opłaty dodatkowe. Rezerwując lot mogą skupić się na wyborze najtańszego biletu. Nie zostaną zaskoczeni nagłym wzrostem kosztów podróży przy ponoszeniu opłat dodatkowych. W Centralwings obowiązuje stała opłata pasażera w wysokości 99 zł (odpowiednio: 24,98 EUR, 19,89 GBP) – niezależnie od miejsca wylotu i portu docelowego.

– Stała opłata pasażera Centralwings to wyjątkowa oferta na polskim rynku. Przekazujemy naszym pasażerom bardzo ważną informację: taryfy w Centralwings są jasne i przejrzyste – mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy linii – Nasz pasażer zawsze wie, ile wyniosą go koszty podróży. Stała opłata pasażera Centralwings udowadnia, że tanie latanie nie musi kryć pułapek w opłatach dodatkowych, o których Klient dowiaduje się w ostatnim kroku rezerwacji.

Zasady taryfy promocyjnej „Loty do Polski za 1 GBP”
• Dotyczy osób rozpoczynających podróż w Wielkiej Brytanii;
• Rezerwacje: 6 – 12 marca 2006 roku;
• Cena biletu 1 GBP plus stała opłata pasażera 19,89 GBP;
• Taryfa obejmuje wybrane rejsy: Edynburg – Warszawa, Edynburg – Gdańsk, Edynburg – Katowice, Leeds Bradford – Warszawa, Londyn – Warszawa, Londyn – Kraków;
• Promocja ważna również w przypadku lotów w jedną stronę;
• Podróż: 24 kwietnia – 22 czerwca 2006 roku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *