TTG Polska Dziennik Turystyczny

Zamknięty z powodu COVID-19 irlandzki Joe Walsh Tours wraca do gry

Neon z napisem "Open"
Fot. Unsplash

Jedna z najbardziej znanych irlandzkich firm z branży turystycznej, Joe Walsh Tours, która została zamknięta kilka miesięcy temu, ponownie się otwiera. 

Firma istniała na rynku od 60 lat, będąc jednym z najstarszych biur podróży i touroperatorów w Irlandii.. Przed pandemią Joe Walsh Pilgrimtours Ltd miał biura w Wielkiej Brytanii i USA, a zatrudniał około 100 osób. Po roku walki z COVID-19 w przedsiębiorstwie pozostało tylko 25 osób. W kwietniu 2021 roku podjęto decyzję o zamknięciu firmy, prowadzonej przez synów Joe Walsha, założyciela firmy.

Obecnie Joe Walsh Tours ubiega się o licencję od irlandzkiej Komisji Regulacji Lotnictwa (CAR) i zamierza działać na różnych specjalistycznych rynkach turystycznych, w tym wycieczkach do miejsc pielgrzymkowych, które obsługiwała już przed pandemią.

Po wyczerpującym procesie sprzedaży, David Walsh ogłosił, że osiągnął porozumienie z likwidatorami spółki z KPMG w sprawie nabycia działalności i niektórych aktywów Joe Walsh Pilgrimtours, w tym marki Joe Walsh Tours.

Inne marki zakupione w ramach umowy to Pilgrimages Abroad i Concorde Travel.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *