TTG Polska Dziennik Turystyczny

Zaproszenie na workshop

Szanowni Państwo, Pierwsze półrocze 2006, które zdominowane było przez mistrzostwa świata w piłce nożnej mamy już za sobą. Niemcy pozostają jednak przez cały rok na liście najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajów, dlatego chcąc przybliżyć Państwu turystyczną ofertę Niemiec zapraszamy na tradycyjny już niemiecki workshop.

W workshopie weźmie udział ponad 20 niemieckich oferentów zajmujących się turystyką przyjazdową do Niemiec. Uczestnicząc w tym wydarzeniu macie Państwo niepowtarzalną okazję do nawiązania nowych, i co najważniejsze, bezpośrednich kontaktów z niemiecką branżą turystyczną lub spotkania swoich "starych" znajomych. Wśród uczestników na workshopie gościć będziemy Berlin, Brandenburgię, Hamburg, Saksonię, hostele młodzieżowe A&O Hostels oraz tanie linie lotnicze Germanwings.

Workshop odbędzie się w Poznaniu (05.09.2006), w Warszawie (06.09.2006) oraz w Krakowie (07.09.2006). Kontrahenci z Niemiec będą w tych miastach do Państwa dyspozycji od 10.00 do 14.30.
 
WAŻNE!
ze względu na ograniczoną ilość osób, chętnym wysyłać będziemy zaproszenia na workshop.

Pozdrawiam
Agata Płońska
Niemiecka Centrala Turystyki
Tel. 022/636 61 11

Zainteresowani przedstawiciele biur bądź dziennikarze proszeni są o przesłanie do 05.08.2006 maila na adres wawa@d-z-t.pl. W treści należy zamieścić nazwisko i imię uczestnika, wybrane miasto (Poznań, Warszawa lub Kraków) i adnotację, czy zaproszenie wysłać mailem czy pocztą. Jeśli pocztą – organizatorzy proszą o dokładny adres.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *