TTG Polska Dziennik Turystyczny

Zarejestruj domenę turystyczną TRAVEL

Polska Organizacja Turystyczna informuje, iż powstała nowa ogólnoświatowa domena .Travel przeznaczona dla podmiotów działających w gospodarce turystycznej. Zainteresowane podmioty mogą już dokonywać rezerwacji i rejestracji własnych adresów.

Rejestracji domeny mogą dokonać podmioty prywatne, organizacje, stowarzyszenia, organizacje samorządowe i rządowe działające w gospodarce turystycznej, których profil działalności kwalifikuje je do jednej z grup branżowych wyznaczonych przez World Tourism Organization i firmę Tralliance Corporation – zarządzającej ta grupa domen.

Proces rejestracji domeny jest dwustopniowy. Składa się z procesu autentyfikacji, w trakcie którego weryfikowana jest wiarygodność podmiotu (przynależność do branży turystycznej) oraz z procesu rezerwacji i wykupu domeny. Obecnie koszt zakupu i rocznego utrzymania domeny to około 99$.Wazna informacja dla organizacji samorządowych i organizacji turystycznych zajmujących się promocja miast lub regionów.

Do 31 grudnia 2006 roku został przedłużony okres rezerwacji narodowych nazw własnych: miast, regionów, krain i obiektów geograficznych. (np.: Polska, Warszawa, Mazowsze, Śniardwy). Dzięki temu maja Państwo szanse pierwokupu domeny np. z nazwa własnego miasta www.warszawa.travel Więcej informacji o domenach Travel można znaleźć na stronie: www.travel.travel

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *