TTG Polska Dziennik Turystyczny

Zrozumieć Feng Shui

Od 4 do 5 listopada 2006 roku w Suntec Singapur – Międzynarodowym Centrum Wystawowo Konwencyjnym już po raz trzeci odbędzie się Międzynarodowa Konwencja Feng Shui (IFSC).

Podczas dwudniowej sesji odbędzie się 9 konferencji i 6 dyskusji panelowych dla wszystkich entuzjastów Feng Shui. Delegaci poznają najnowsze trendy i rozwiązania, które poprowadzą ich ku najlepszym praktykom Feng Szui.  Przez stosowanie praktyk Feng Shui ze zrozumieniem delegaci będą mogli wzbogacić potencjalne osiągnięcia i uniknąć pułapek życiowych. Uczestnicy zostaną też poinformowani o prognozach i przewidywaniach na 2007 rok, co pomoże im podjąć właściwe decyzje. Co ważniejsze jednak zyskają dalszy wgląd i perspektywę odkrycia tej metafizycznej nauki.

Tematem tegorocznej konwencji jest ”Stosowanie Feng Shui ze zrozumieniem”. Mówcy IFSC 2006 podkreślą różne przypadki badań, wyjaśnią pomoce wizualne i zaproponują rozwiązania praktyczne, by pomóc uczestnikom spotkania utrzymać i uzyskać harmonię, wydajność i równowagę życiową poprzez Feng Szui. Promocja dobrej i odpowiedzialnej praktyki Feng Shui podnosi standardy usług i dostarcza okazji, by praktykujący oraz entuzjaści Feng Shui poznali się wzajemnie.

Będzie to też spotkanie ekspertów Feng Shui i nauka z pierwszej ręki praktycznych sposobów wykorzystania Feng Shui we wszystkich dziedzinach życia.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *