TTG Polska Dziennik Turystyczny

Coraz więcej wyjazdów turystycznych z Malezji do Chin

Mapa z pinezkami na Azji
Fot. Unsplash

Zainteresowanie wyjazdami z Malezji na wakacje do Chin jest duże w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym.

Ze względu na brak bezpośrednich lotów do Harbin, dyrektor zarządzający grupy Apple Vacations & Conventions, Koh Yock Heng, powiedział, że rozwiązaniem firmy jest zorganizowanie lotów czarterowych w okresie Chińskiego Nowego Roku 2024, z Międzynarodowym Festiwalem Lodu i Śniegu w Harbin jako rysować.

Pakiety wycieczek były sprzedane na niedawnych targach konsumenckich MITM Travel Fair, które odbyły się w Mid Valley Exhibition Center w Kuala Lumpur. Według Koha, podczas trzydniowych targów sprzedano 30 proc. z 287-miejscowych czarterowych lotów Malaysia Airlines.

Dodał, że pakiety wycieczek na jesienne wyjazdy do Tybetu i Mongolii Wewnętrznej również dobrze sprzedawały się podczas targów – te pakiety wycieczek zależą od miast pierwszego rzędu, Pekinu i Szanghaju, jako miast-bram.

Koh z zadowoleniem przyjął również niedawne oświadczenie AirAsia z siedzibą w Malezji dotyczące poprawy połączeń lotniczych z Chinami.

AirAsia wkrótce wznowi loty z Kota Kinabalu do Hangzhou, zaczynając od trzech lotów tygodniowo od 2 września, podczas gdy siostrzana linia lotnicza AirAsia X od 1 września zwiększy liczbę lotów z Kuala Lumpur do Pekinu z czterech do pięciu lotów tygodniowo i też od 15 września – z czterech do siedmiu razy w tygodniu z Kuala Lumpur do Szanghaju.

AirAsia X zwiększy również częstotliwość lotów z Kuala Lumpur do Hangzhou z trzech do czterech lotów tygodniowo od 30 września.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *