TTG Polska Dziennik Turystyczny

Turystyczny drogowskaz 2023: Litwa dla zdrowia

Eglės sanatorija

Uzdrowisko medyczne „Eglės sanatorija” w Druskiennikach jest jak odrębny kampus uzdrowiskowy (położony niedaleko centrum miasta), który od ponad 49 lat, od momentu otwarcia w 1972 roku, obsługuje gości.

Klienci mają możliwość wyboru poziomu komfortu zgodnie ze swoimi życzeniami spośród Ekonomicznego, Standardowego i Komfortowego. Każdy poziom komfortu jest określony przez swoje zalety.

Medyczne SPA „Eglės sanatorija” pielęgnuje wieloletnie tradycje lecznicze, aw Druskiennikach oferuje swoim gościom szeroki wachlarz zabiegów leczniczych i poprawiających zdrowie – od tradycyjnych kąpieli błotnych i mineralnych po nowatorskie zabiegi fizjoterapeutyczne i kinezyterapeutyczne oraz różnorodne ćwiczenia.

Eglės sanatorija

Uzdrowisko medyczne „Eglės sanatorija” w Birsztanach, położone w malowniczym parku regionalnym, w zakolu największego na Litwie Niemna, otworzyło swoje podwoje stosunkowo niedawno, gdyż w 2013. Medyczne SPA usytuowane jest w wyjątkowym miejscu, a za oknami otwiera się najwspanialszy naturalny krajobraz.

Usytuowane w miejscu uzdrowisk słynących ze źródeł wód mineralnych uzdrowisko medyczne „Eglės sanatorija” zaprasza do czerpania zdrowia i sił z leczniczej wody mineralnej oraz leczniczego czarnego i białego błota pochodzącego z prywatnych wiertarek i zasobów lecznictwa SPA „Eglės sanatorija” i rozpieszczaj się rytuałami „Gintaras SPA”, zabiegami relaksacyjnymi Centrum SPA oraz ponad 100 różnymi zabiegami, które oferowane są gościom w medycznym SPA „Eglės sanatorija” w Birsztanach.

Podziel się tą wiadomością ze znajomymi:

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *